LIFESTYLE

Randka „w kuchni”???

W dzisiejszych czasach wydaje się, że głównym sposobem na randkowanie jest poznawanie ludzi w aplikacji. Ale co powiesz na spotkanie z kimś osobiście – na przykład na boisku do pickleballa?!

Musimy przyznać, że kiedy ta koncepcja po raz pierwszy przyszła nam do głowy potraktowaliśmy ją jako żart. Ale po głębszym zastanowieniu, szybkie „randki a la pickleball” lub po prostu impreza pickleball singles, w której grasz z różnymi singlami, a następnie pijesz bezalkoholowe drinki, wydaje się chyba dobrym pomysłem?

PLUSY:

· Zabawa, uśmiech, aktywność fizyczna – co za wspaniałe tło do spotkania kogoś ciekawego po raz pierwszy.

· Wspólna praca zespołowa, aby coś osiągnąć… Tak, to świetny sposób, aby sprawdzić, czy możecie być również zespołem w prawdziwym życiu!

· Możecie zobaczyć jak działają i poruszają się Wasze ciała. 💪😘

Oczywiście są pewne wady, ale wpadki są przecież częścią naszego życia… Jednak w tym przypadku ujawnienie już na samym początku złych cech potencjalnego zalotnika może być w rzeczywistości…raczej plusem niż minusem😊. I może zaoszczędzić wiele miesięcy słabych randek!!!😊

Anyway love is in the air😘… na boiskach do pickleballa – czy wiesz, że aż 60% graczy przyznaje się do nawiązywania romantycznych kontaktów podczas gry? Dla nas więc plusy zdecydowanie przeważają nad potencjalnymi obawami!!! Więc jeśli już pomyślała/eś o zorganizowaniu imprezy randkowej z pickleballem, to po prostu zrób to! Niech się dzieje, a Ty baw się dobrze!😊 A jeśli potrzebujesz „singlowej linii podrywu”, zawsze możesz spróbować tego: „Chciał/abym kiedyś z Tobą poćwiczyć, jaki jest Twój numer?” 😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *