LIFESTYLE

KONKURS: „GRAMY O ZESTAW PICK’EM ALL”

Hej kochani fanatycy pickleballa! 🏓🥒

Mamy dla Was mega fajny konkurs, który sprawi, że Wasze serca zabiją mocniej! 🌟 Pokażcie na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/gramywpickleballa/ jak gracie i bawicie się pickleballem. Do wygrania kompletny zestaw do pickleballa, w skład którego wchodzi siatka, dwie 16 mm rakiety do pickleballa oraz 4 piłki (2 szt. do gry na zewnątrz i  2 szt. do gry na hali). Partnerem naszej zabawy jest profesjonalny sklep ze sprzętem do pickleballa @pick’em all.

Jak można wygrać ten super zestaw?

Zróbcie film lub zdjęcie prezentujące jak gracie w pickleballa. Może być to zdjęcie przed grą, w trakcie lub Wasze szczęśliwe twarze po satysfakcjonującym meczu. Na zdjęciu musi być widoczny jakikolwiek atrybut pickleballa np. rakieta, kort, piłka etc.  Film lub zdjęcie opublikujcie w formie postu na naszej grupie koniecznie z #gramyozestawpickemall, oznaczcie partnera akcji @pick’em all i zachęćcie innych do polubienia Waszego postu, bo im więcej like’ów, tym większa szansa na wygraną.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych szalonych pomysłów i kreatywności, więc pokażcie nam, czym dla Was jest pickleball! 💥

Konkurs trwa do 10-go października, więc dajcie z siebie wszystko! 👍Powodzenia, a przy okazji na bank poznacie nowych pickleballowych zapaleńców!

REGULAMIN KONKURSU: „GRAMY O ZESTAW PICK’EM ALL”

1. Organizatorami konkursu „GRAMY O ZESTAW PICK’EM ALL” są: administrator grupy na facebooku @GramywPickleballa oraz firma Pick’em All, z siedzibą w Polsce. Fundatorem nagrody w konkursie jest profesjonalny sklep internetowy ze sprzętem do pickleballa Pick’em all.
2. Konkurs jest adresowany do wszystkich fanów pickleballa w Polsce.
3. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać zdjęcie lub nagrać krótki film, który oddaje magię pickleballa w Polsce.
4. Praca konkursowa musi być opublikowana jako post w grupie Gramy w pickleballa na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/gramywpickleballa/)
5. W treści posta obowiązkowo należy umieścić hashtag: #gramyozestawpickemall
6. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę prac konkursowych. Im więcej prac, tym większa szansa na wygraną.
7. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której post zbierze najwięcej kliknięć  „lubię to”, niezależnie od wykorzystanej emotki. Uczestnicy konkursu mogą zachęcać obserwujących do głosowania na ich prace.
8. Konkurs rozpocznie się 3. Lipca i będzie trwał do 19. Października 2024 roku. Organizator zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu trwania konkursu. O fakcie wydłużenie terminu konkursu organizator będzie musiał poinformować na facebooku na grupie Gramy w Pickleballa w formie osobnego postu. 9. Nagrodą w konkursie jest zestaw do gry w pickleballa, w skład którego wchodzi siatka do gry w pickleballa marki Pick’em all, dwie 16 mm rakiety Pick’em all do gry w pickleballa, 4 piłki do gry w pickleballa Pick’em all (w tym 2 szt. piłek zewnętrznych i 2 szt. do gry na hali), praktyczna torba na rakiety i piłki. Zestaw widoczny jest pod linkiem: https://pickemall.pl/produkt/zestaw-z-siatka-pickem-all-jet-set-total/ . Wartość nagrody w konkursie to 1 099 zł. Organizator ma prawo ufundować dodatkowe nagrody i nagrodzić wg innych kryteriów.
10. W konkursie mogą brać udział, ale nie mogą wygrać nagrody głównej osoby związane zawodowo z organizatorem  konkursu firmą Pick’em all. 11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/gramywpickleballa/ oraz na stronie internetowej  Pick’emAll.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji prac niezgodnych z regulaminem oraz do zmiany warunków konkursu.
13. Udział w konkursie jest dobrowolny i oznacza akceptację regulaminu.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne związane z udziałem w konkursie.
15. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna.
16. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
17. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu i wyłonieniem zwycięzcy.
18. Wszelkie spory wynikłe w ramach konkursu będą rozstrzygane przez organizatora. 20. Zapytania w sprawie konkursu należy kierować na adres mailowy kontakt@pickemall.pl

Powodzenia i życzymy wielu wspaniałych pickleballowych przygód! #pickleball #gramyozestawpickemall #PickleballWPolsce #konkurs #PickEmAll

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *