Przetestuj rakietę

Chcesz kupić rakietę do pickleball’a, ale nie wiesz, która będzie dla Ciebie najlepsza? Która będzie idealnie pasować do Twojej dłoni? Która wygeneruje potrzebną Ci moc? I dzięki której Twoje piłki będą precyzyjnie trafiać w kort?

Nie kupuj w ciemno. Zanim zdecydujesz się na konkretną rakietę do pickleball’a przetestuj ją w PICK’EM ALL. Przekonaj się czy Twój wybór będzie właściwym narzędziem do siania spustoszenia na korcie.

Każdy kto chce kupić rakietę do pickleball’a w PICK’EM ALL ma możliwość jej wypożyczenia i przetestowania przed zakupem. Jeśli po testach zdecydujesz się na zakup rakiety w naszym sklepie, testowanie wszystkich wypożyczonych rakiet będzie bezpłatne.

Jednorazowo wypożyczamy maksymalnie 3 rakiety na 7 dni. Przy wypożyczeniu pobieramy kaucję w wysokości cen nowych rakiet. Po zwrocie wypożyczonego sprzętu, zwracamy kaucję odliczając koszty wypożyczenia w wysokości 7 zł za dzień wypożyczenia 1 rakiety – chyba, że zdecydujesz się na zakup przynajmniej jednej z nich. Koszt przesyłki tam i z powrotem jest po Twojej stronie, ale oczywiście zorganizujemy ją dla Ciebie.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem rakiety skontaktuj się z nami poprzez kontakt@pickemall.pl 

Kupując u nas zawsze masz pewność, że nie kupujesz kota w worku.