ZWROTY

Zgodnie z REGULAMINEM naszego sklepu masz prawo dokonać zwrotu w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki z zamówionymi produktami. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania oraz powinny posiadać oryginalnie przypięte metki. Zgodnie z REGULAMINEM sklepu koszty odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący.

Zwracane produkty wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu (jest do pobrania TUTAJ) należy odesłać na adres:

PICK’EM ALL, ul. Agrestowa 4a Mysiadło 05-500.

Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza, albo chęć zwrotu wolisz zgłosić online skorzystaj z formularza obok. Nie przyjmujemy zwrotów wysyłanych za pobraniem. Towary niespełniające wszystkich powyższych warunków będą odsyłane na koszt Klienta oraz będą podstawą nieuwzględnienia zwrotu. Zwrotu środków dokonamy maksymalnie w przeciągu 14 dni od daty otrzymania i zaakceptowania zwrotu, zgodnie z formą płatności realizowaną w trakcie zamówienia.
Jeśli produkt zamawiany był za pobraniem na formularzu zwrotu koniecznie wpisz numer konta bankowego, na który mają zostać zwrócone środki.

WYMIANA
Wymiana towaru polega na odstąpieniu od umowy, czyli ZWROCIE wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami drogą mailową – kontakt@pickemall.pl

Więcej informacji na temat zwrotu oraz wymiany znajduje się w REGULAMINIE sklepu.

FORMULARZ ZWROTU