PICK’EM ALL – profesjonalny sklep ze sprzętem do pickleball’a

Choć otwarcie przyznajemy się do naszych tenisowych korzeni, to kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z nową grą, pod tą dziwnie brzmiącą nazwą: pickleball, momentalnie zakochaliśmy się w niej! Ze znajomymi i rodziną zaczęliśmy spotykać się na korcie, trenować i odkrywać krok po kroku piękno tej gry.

Niski próg wejścia, zarówno pod kątem posiadanych umiejętności, jak i kosztów, brak ograniczeń wiekowych i kondycyjnych, możliwość gry praktycznie wszędzie, a przede wszystkim sposób na spędzanie aktywnie czasu ze znajomymi to filary ogromnego wzrostu zainteresowania pickleball’em na świecie. Dostrzegając rosnącą popularność tej cudownej dyscypliny postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą oraz doświadczeniem, dlatego zdecydowaliśmy się na promocję pickleball’a w Polsce.  W tym celu organizujemy zajęcia pickleball’a oraz powołaliśmy do życia sklep online PICK’EM ALL, oferujący nie tylko szeroki wybór sprzętu do gry w pickleball’a, ale również dający garść wiedzy, cennej zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pickleball’em.

PICK’EM ALL to profesjonalny pickleball’owy sklep internetowy. Zapewnimy Ci wszystko, co jest niezbędne do tego, aby grać w pickleball’a, a jednocześnie czerpać satysfakcję i radość z tego najszybciej rozwijającego się sportu na świecie! W naszej ofercie znajdziecie rakiety do pickleball’a top’owych producentów na świecie, testowane przez czołowe gwiazdy zawodowego pickleball’a, profesjonalne siatki do pickleball’a, piłki do pickleball’a,  akcesoria do pickleball’a oraz sportową odzież, idealnie sprawdzającą się w trakcie gry w pickleball’a.

Nie jest ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z pickleball’em, czy masz już doświadczenie, a nawet próbujesz swoich sił w turniejach, w PICK’EM ALL dajemy Ci 100% gwarancję, że znajdziesz u nas sprzęt do pickleball’a, który spełni Twoje oczekiwania.Wybierając rakietę do pickleball’a w pierwszej kolejności skorzystaj z naszego unikatowego, autorskiego i testowanego przez profesjonalistów algorytmu, który wesprze Cię w pierwszej selekcji sprzętu, tak aby był on idealnie dopasowany do potrzeb i poziomu Twojej gry. Jeśli nadal nie będziesz pewny swojego wyboru, w PICK’EM ALL wypożyczymy Ci wybrane rakiety na testy.

Nasz pickleball’owy team zawsze chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i służy profesjonalną radą oraz pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Nie czekaj dłużej! Już dziś zacznij swoją przygodę z pickleball’em!