Bez kategorii

Gwiazdy tenisa nie są jedynymi sportowcami, którzy przechodzą na profesjonalny pickleball!!!

JOOLA ogłosiła nowe partnerstwo z supergwiazdą WNBA, Jewell Loyd. Nazywana „Złotą Mambą” przez swojego mentora Kobe Bryanta, Loyd jest pięciokrotną gwiazdą WNBA i dwukrotną mistrzynią WNBA. Ale to zaangażowanie w pickleball nie wzięło się znikąd. Jewell jest również współwłaścicielką MLP’s LA Mad Drops.

Z ogłoszenia JOOLA:

„Cieszę się, że mogę wyruszyć w tę nową podróż z JOOLA” – powiedziała Jewell Loyd. „Jako zawodniczka i właściciel drużyny, cieszę się, że mogę trenować najlepszym profesjonalnym sprzętem. Zaangażowanie firmy JOOLA w jakość i innowacyjność, doskonale wpisuje się w moje wartości i chętnie przyczynię się do rozwoju tego ekscytującego i dynamicznego sportu”.

Dołączenie Jewell Loyd do zespołu JOOLA oznacza kolejny duży krok w poszerzaniu zasięgu tego sportu i inspirowaniu sportowców z różnych środowisk do stania się częścią naszej pickleballowej społeczności.

Loyd dołącza tym samym do imponującej listy: Bena Johnsa, Anny Bright, Lei Jansen i jednego z najnowszych nabytków, Tysona McGuffina, jako sportowców sponsorowanych przez JOOLA.

Witamy w najlepszym sporcie na świecie, Jewell!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *