Bez kategorii

PICKLE MEN’S TOP 8 – 2024

  1. Dylan Frazier – Frazier właśnie wygrał The Masters na początku 2024 roku więc jak może być ósmy?!?! Cóż, opuścił Nationals w listopadzie, pominął ważny PPA Desert Ridge, a     i ostatnie wyniki Fraziera są średnie: 21., 11., 18., 11., 6., 12. Ma jednak wszystkie narzędzia niezbędne do wejścia do pierwszej piątki, musi tylko być trochę bardziej stabilny.
  2. 7. Connor Garnett – miał trudny początek roku. Przegrał z Jackiem Sockiem w trzech setach na The Masters, a potem z Chrisem Haworthem na PPA Desert Ridge. Jednak Mesa była dla niego świetnym „turniejem odbicia”, zapewniając mu brązowy medal i zwycięstwo nad Jackiem Sockiem, co oczywiście było odwetem za The Masters. W ostatnich ośmiu wydarzeniach 2023 roku, najgorszym wynikiem Garnetta było 10 miejsce.

6. Jack Sock – trzeba powiedzieć, że rozpoczął swoją przygodę z pickleballem z impetem. W 2024 roku brązowy medal i 4. miejsce. Jest łatwo zaliczyć go do piątki najlepszych zawodników w tourze i ma wszystkie umiejętności niezbędne, by regularnie stawać na podium w grze pojedynczej. Sock wydaje się naprawdę cieszyć grą w pickleballa, co oznacza kłopoty dla reszty stawki. Może tylko piąć się w górę.

5. Jaume Martinez Vich – jest bardzo szybki, ma wszystkie uderzenia i przyciąga uwagę swoją osobowością. Niepodważalnie należy do piątki najlepszych zawodników w grze pojedynczej. Miał tylko dwa słabe wyniki w ostatnim roku. Ulubieniec publiczności!

4. Christian Alshon – trzeba powiedzieć, że Alshon i Vich są niezwykle blisko w naszym  rankingu. Niewielka przewaga dla Alshona, ponieważ w ostatnich ośmiu miesiącach jego najgorszym wynikiem było 12. miejsce w Las Vegas i regularnie dociera do ćwierćfinałów w grze pojedynczej. Christian jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników.

3. Tyson McGuffin – W jakiś sposób ten 33-latek wciąż po prostu osiąga wyniki. Oczywiście, przegrał z Sockiem w 1/8 finału w Mesie, ale przed tym nie zakończył żadnego z ostatnich ośmiu wydarzeń poza ósmym miejscem. Ma cztery miejsca na podium i jeden złoty medal z Turnieju Mistrzów w Brigham City w zeszłym roku. McGuffin nadal przekracza granice swojego wieku. Ciekawe jak wpłynie na Niego zmiana pickleballowej rakiety z Selkirka na Joolę?

2. Federico Stakrud – Fed utrwalił sobie pozycję jako jasny drugi najlepszy gracz w grze pojedynczej mężczyzn. Jego najgorszym wynikiem w ostatnich 10 wydarzeniach jest 13  miejsce, a Jego zwycięstwo z Jaume Martinez Vich określane jest jako najlepszy mecz singlowy w historii. Może być liderem rankingu?

  1. Ben Johns – Tak, Ben jest podatny na porażki we wczesnych rundach. Skończył 13. w Takeya, 11. na Nationals i 20. na The Masters. Ale pomiędzy tymi porażkami, wygrał pięć turniejów i zajął drugie miejsce w Cincinnati Open (za Staksrudem). Fed jest bardziej stabilny niż Ben, ale Ben odnosi więcej zwycięstw. Czy jest coraz bliżej do detronizacji???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *